स्विम सुटसँग पञ्जा लगाएकोमा ट्रोल भइन् प्रियंका चोपडाः भनियो, ‘श्रीमानको चक्करमा फेशन सेन्स पनि बिर्सियौ ?’

person explore access_timeसाउन १३, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउड नायिका प्रियंका चोपडा जोनसले हालै श्रीमान् निक जोनाससँग केही तस्बिर इन्स्टाग्राममा सेयर गरिन् । यी फोटोमा उनी श्रीमान् निकसँग निकै रोमान्टिक अन्दाजमा देखिएकी छिन् तर यी तस्बिरमा उनले गुलाबी स्विम सुटसँग गुलाबी पञ्जा लगाइरहेको देख्न सकिन्छ । यो गुलाबी पञ्जाका कारण प्रियंका निकै ट्रोल भइरहेकी छिन् ।


फेसन सेन्सका लागि प्रयोगकर्ताले गरिरहेका छन् ट्रोलःउनका प्रशंसक यो थाहा पाउन खोजिरहेका छन् कि आखिर स्विमिङको क्रममा उनले किन पञ्जा लगाइरहेकी छिन् । एक प्रयोगकर्ताले उनको फोटोमा कमेन्ट गर्दै सोधेका छन्, ‘पौडी खेल्दा कसले पञ्जा लगाउँछ ?’यस्तै अर्काले लेखेका छन्, ‘स्विम सुटसँग पञ्जा लगाउनु कहाँको फेसन हो भनेर मलाई कसैले बुझाउन सक्छ ? त्यो पनि नीजि समारोहमा । तपाईं आफ्नो श्रीमानमा यति हराइरहनुभएको छ कि सबैकुरा बिर्सिनुभएको छ ।’

यस्तै एक अन्यले लेखे, ‘पञ्जा लगाउनु फेसनको हिसाबले अति नै भएको छ ।’

मियामीमा मनाइन् प्रियंकाले ३७ औं जन्मदिनः

यो फोटो नायिकाको ३७ औं जन्मदिनको सेलिब्रेसन र मियामीको भेकेसनको हो । तर यी फोटोका लागि नायिकाको मज्जाले ट्रोल भइरहेको छ । सोसल मिडियामा उनका प्रशंसकको नजर उनको गुलाबी पञ्जामा टिकेको छ ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।