केन्द्रीय संस्करण

‘फटाह फणिन्द्रे’ मा सुम्मा हिरोइन

person explore access_timeसाउन ७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– सुपरहिट फिल्म ‘लुट’ को ‘उध्रेको चोली’ बोलको गीतमा आइट नृत्य गरेर फिल्म क्षेत्रमा हट केक बनेकी अभिनेत्री सुस्मा कार्कीको अभिनय ‘फटाह फणिन्द्रे’ मा पनि रहने भएको छ ।  केही अगाडि निर्माण घोषणा भएको फिल्मका लागि उनी १० लाख पारिश्रमिकमा अनुबन्धित भएकी हुन् । फिल्मका निर्माता निर्देशक अरुण खड्काले फिल्मका लागि सुस्मा फाइनल भएको जानकारी दिए ।

अरुण फिल्म प्रोडक्सन प्रालीको तेस्रो प्रस्तुतिका रुपमा निर्माण हुन लागेको यो फिल्मको निर्देशन समेत अरुण आफैंले गर्दैछन् । ‘तिम्रो लागि’, ‘पाठशाला’ लगायत केही फिल्म निर्माण गरेका अरुण यसै फिल्मबाट निर्देशनमा डेब्यु गर्न लागेका हुन् ।

फिल्म निर्माणको सिलसिलामा आफुले यो क्षेत्रमा बिताएको एक दशकमा सिकेको र बटुलेको अनुभव ‘फटाह फणिन्दे्र’ मा खन्याउन लागेको खड्काले बताए ।  ‘केही दिन अरुको फिल्म सुटिङ हेरेर यहाँ धेरै निर्देशक भएका छन्’ खड्काले भने ‘म त यो क्षेत्रमा एक दशकदेखि छु । त्यसैले अब फिलम निर्देशन गर्न सक्छु भन्ने लागेको छ ।’

अहिले बनिरहेको भन्दा फरक र सबैले मन पराउने फिल्म आफुले बनाउने उनले खुलाए । चलेका र केही नयाँ कलाकारको अभिनय रहने फिल्मको अन्य कलाकार छिट्टै टुङ्गो लाग्ने अरुणले बताए ।

कमेडी जनरा निर्माण हुने नेत्र बिष्ट कार्यकारी निर्माता रहेको फिल्ममा उत्तम केसीको कथा, हिमाल उप्रेतीको पटकथा सम्वाद, रोशन श्रेष्ठको एक्सन, हरि घले लामाको छायाँकन रहनेछ । फिल्मका निर्माण नियन्त्रक कृष्ण कोइराला हुन् । चलचित्रको छायाँकन आगामी कात्र्तिकबाट सुरु हुने बताइएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...