केन्द्रीय संस्करण

‘राजा साहेब’ बन्दै रमित

person explore access_timeसाउन ७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – अभिनेता रमित ढुंगाना ‘राजा साहेब’बन्ने भएका छन् । रमितको मुख्य भूमिका रहने फिल्म ‘राजा साहेब’को कोटेश्वर स्थित महादेव मन्दिरमा शुभ मूहुर्त गरिएको छ ।

बिचल किरातीको निर्देशनमा बन्न लागेको फिल्ममा रमितसँगै धिरेन शाक्य, जयकिशान बस्नेत, उमेश खड्का, प्रज्जवल गिरी, टार्जनलगायतको मुख्य भूमिका रहने छ । यसै फिल्मबाट सोनिका केसी र आइशा राईले नायिकाको रुपमा डेब्यु गर्दैछन् । 

‘किराती फिल्मस्’ र ‘आकाश फिल्मस्’को संयुक्त व्यानरमा बन्ने फिल्ममा शंकर न्यैपाने, आकाश राई र आइशा राई कार्यकारी निर्मातामा रहेका छन् । चन्द्र लामा, ज्याक शुब्बा र भिम कार्की निर्माताको रुपमा रहेको फिल्मका सिसम डागी सह–निर्माता हुन् ।

ओम सुनुवारको संगीत, रामजी लामिछानेको नृत्य, श्री श्रेष्ठको द्वन्द्व रहने फिल्म बुधबारबाट छायांकनमा जाने कार्यक्रममा जानकारी दिइयो । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...