केन्द्रीय संस्करण

सलमान खानले आमासँग गरे रोमान्टिक डान्स, भाइरल भयो भिडियो

person explore access_timeसाउन ७, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: Salman Khan's Instagram

सलमान खान आजकाल सोसल मिडियामा निकै सक्रिय छिन् । उनी लगातार आफ्ना नयाँ भिडियो सेयर गरिरहन्छन् । सलमान खानले सोमबार एउटा भिडियो सेयर रगेका छन् जसमा उनी आमा सुशिला चरकसँग नाचिरहेको देख्न सकिन्छ । यो भिडियो सलमान खानको घरमा आयोजना भएको पार्टीमा खिचेको बताइन्छ ।

सलमान खानले भिडियो सेयर गर्दै लेखेका छन्, ‘आमाले यो नाचगान बन्द गर्न भनिरहनुभएको थियो ।’ वास्तवमा भिडियोको अन्त्यमा सलमान खानकी आमाले डान्स र रेकर्डिङ दुबै बन्द गर्न भनिरहेको देख्न सकिन्छ । सलमान खानका प्रशंसकलाई यो भिडियो निकै मन परिरहेको छ । भिडियो सेयर गरिएको १९ घण्टाभित्र यसलाई ३६ लाख बढी पटक हेरिसकिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.