केन्द्रीय संस्करण
समाचार

अब नेकपाका यी नेतृत्वले हाँक्नेछन् जिल्ला

यस्तो बन्यो नेकपाको जिल्ला हाक्ने नेतृत्वको तस्बिर

person explore access_timeसाउन ६, २०७६ chat_bubble_outline0
फाइल तस्विर

काठमाडौँ– आइतबार बसेको सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) को सचिवालय बैठकले सबै जिल्ला कमिटीका इन्चार्ज र सह–इन्चार्जको नाम टुङ्ग्यायो । बैठकले भूगोलका ७७ जिल्ला र जिल्ला कमिटी सरहका ६ महानगरपालिका गरी ८३ जिल्ला कमिटीमा इन्चार्ज र सह–इन्चार्ज तोकेको छ । यसअघि नेकपाले वैशाख ९ गते जिल्ला अध्यक्ष र सचिवको नाम टुङ्ग्याएको थियो । जिल्ला अध्यक्ष र सचिवको नाम टुङ्गिएसँगै अधिकांश जिल्ला कमिटी गठन भइसकेका छन् । आइतबारको बैठकले जिल्ला इन्चार्ज र सह–इन्चार्जको नाम टुङ््ग्याएसँगै अब नेकपाको जिल्ला तहका कमिटीको एकीकरणले पनि पूर्णता पाएको छ ।

यस्तो बन्यो नेकपाको जिल्ला हाँक्ने नेतृत्वको तस्बिर

 

यस्तो देखियो पूर्वसमूहका आधारमा जिल्लाको शक्ति सन्तुलन 

नेकपाले साङ्गठनिक एकीकरण टुङ्ग्याउँदा पूर्वसमूहका आधारमा टुङ्ग्याएको छ । केन्द्रदेखि गाउँ तहसम्मका पार्टी कमिटी भागबन्डाको आधारमा टुङ्गिएको छ । पूर्वसमूहगत भागवन्डाका आधारमा यस्तो देखियो जिल्लाको शक्ति सन्तुलन ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.