आमा र श्रीमानको अगाडि चुरोट पिएका कारण प्रियंका चोपडा ट्रोल

person explore access_timeसाउन ६, २०७६ chat_bubble_outline0

प्रियंका चोपढा एकपटक पुनः ट्रोलर्सको निशानामा परेकी छिन् । प्रियंकाको एउटा फोटो अहिले चर्चाको विषय बनेको छ । यो फोटोमा प्रियंका चुरोट पिइरहेको देख्न सकिन्छ । फोटो भाइरल भएपछि मानिसहरुले उनको दम रोगमाथि ट्रोल गरिरहेका छन् ।


प्रियंका चोपडाको यो फोटो उनको मायामी भ्रमणको हो । फोटोमा प्रियंकासँग उनका श्रीमान् निक जोनस र आमा मधु चोपडा पनि देखिएकी छिन् । फोटोमा निकको हातमा सिगार देखिएको छ भने प्रियंका चोपडा चुरोट पिइरहेको देख्न सकिन्छ । प्रियंका चोपडाकी आमा मधु चोपडाको हातमा पनि सिगार छ ।प्रियंकाको एउटा फोटोमा एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘प्रियंका चोपडाले दिवालीमा पटाका बाल्दा प्रदुषण हुने बताएकी थिइन् । उनका अनुसार यसले दम रोग लाग्छ अब प्रियंका चुरोट पिइरहेकी छिन् ।यस्तै अन्य प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘तपाईं दमको औषधी खाइरहनु भएको हो ?’

प्रियंकाको यो फोटो सार्वजनिक भएपछि मानिसहरुले यसलाई उनको दोहोरो चरित्र बताएका छन् ।

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#phirherapherimemes #pherherapheri #priyankachopra #pr #nickjonas #johnylever

A post shared by Meme laya? (@meme_laya) on

विवाहमा पनि ट्रोल भएकी थिइन् प्रियंका चोपडाः

प्रियंका चोपडालाई विवाह पछि पनि ट्रोल गरिएको थियो । प्रियंका चोपडा र निक जोनसको विवाहपछि जोधपुरको उम्मेद भवन प्यालेसमा आतिशबाजी भएको थियो । उक्त आतिशबाजी लगभग तीन मिनेटसम्म चलेको भारतीय मिडिया टाइम्स नाउ न्यूजले बताएको छ । सोसल मिडिया प्रयोगकर्ताले उनी स्थानीयसँग असंवेदनशील भएको आरोप लगाएका थिए ।

सोसल मिडियामा एक प्रयोगकर्ताले लखेका थिए, ‘अब कहाँ गयो सर्वोच्च अदालत । दिवालीमा पटाका नबाल्न आदेश जारी गरेको थियो । अब उनीहरुलाई कसैले किन रोक्दैन । ’

यस्तै, अन्य प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘यी सेलिब्रिटीलाई पटाका पड्काउन कसले अनुमती दियो ? अब सर्वोच्च अदालत कहाँ गयो ?

के लेखेकी थिइन् प्रियंकाले ?

प्रियंकाले सेप्टेम्बर १७ सेप्टेम्बर २०१८ मा एउटा ट्वीट गरेकी थिइन्, ‘मलाई राम्रोसँग चिन्नेहरुलाई थाहा छ कि म एक दमको रोगी हुँ । यसमा लुकाउनु पर्ने कुरा नै के छ र ? मलाई थाहा छ कि मैले दमलाई नियन्त्रण गर्नुपर्छ । मसँग जबसम्म इनहेलर छ दमले मलाई रोक्न सक्दैनँ ।’

Photo: Screenshot of Priyanka's tweet

प्रियंका चोपडा अघि माहिरा खान र रणबीर कपुर पनि चुुरोट पिएका कारण ट्रोल भइसकेका छन् ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।