केन्द्रीय संस्करण

बेलप्रति जिदानको कूदृष्टि

person explore access_timeसाउन ५, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी-रियल म्याड्रिडका चर्चित खेलाडी ग्यारेथ बेलप्रति प्रशिक्षक जिनेदिन जिदान रुस्ट छन् । जिदानले बेललाई प्रिसिजनको खेलमा समेत टोलीमा समावेश गरेका छैनन् । त्यसैले बेलले नयाँ सिजनको सुरुवातमै रियल छाड्ने लगभग पक्का जस्तै भएको छ ।

जिदानले बायर्न म्युनिखविरुद्धको खेलमा पनि बेललाई टोलीमा समावेश गरेनन् । बेलले यस खेल बेन्चमा समेत बसेर हेर्न पाएनन् । दर्शक दीर्घामा बसेर खेल हेरेका बेललाई प्रशिक्षक जिदानले लामो समयदेखि पाखा लगाएका छन् । जिदानले बेललाई आफ्नो योजनामा नरहेको र अन्यत्र भविष्य खोज्न समेत आग्रह गर्दै आएका छन । बेलले भने रियलमा आफ्नो सम्झौता बाँकी रहुन्जेल रियलमै बस्ने बताउँदै आएका छन् ।

आइतबार बायर्नसँगको खेलपछि  जिदानले बेलको भविष्यबारे टिप्पणी समेत गरेका छन् । ‘बेललाई टोलीमा नराख्नुको कारण क्लबले उनको स्थानान्तरणको प्रयास गरेकाले हो । बेलले चाडैं क्लब छाड्दा उनकै लागि राम्रो हुन्छ । क्लबलाई पनि उनको ट्रान्सफरले राम्रो गर्छ,’ जिदानले भने । जिदान र बेलबीच यसअघि जिदान प्रशिक्षक छँदै खटपट रहेको थियो । जिदान पुनः रियल आएपछि उनी र बेलको सम्बन्ध थप चिसिएको छ । जिदानले भने खेलाडीसँग कुनैपनि व्यक्तिगत पूर्वाग्रह नरहेको भन्दै आफ्नो बचाउ गरेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.