केन्द्रीय संस्करण

कर्मचारी संचयकोषलाई लेखा समितिमा सांसदको प्रश्न : वाइडबडी विमानमा लगानी ठिक थियो ?

person explore access_timeसाउन ५, २०७६ chat_bubble_outline1

काठमाडौं– संसदको सार्वजनिक लेखा समितिमा सांसदहरुले वाइडबडी विमानमा कर्मचारी संचयकोषको लगानीबारे प्रश्न उठाएका छन् । कर्मचारी सञ्चयकोषका अध्यक्ष शिशिर कुमार ढुंगाना र प्रशासक तुलसीप्रसाद गौतमलाई सांसदहरुले सो प्रश्न गरेका हुन् । 

नेपाली कांग्रेसका सांसद डा.मिनेन्द्र रिजालले वाइडबडी विमानमा लगानी गर्नु हामीले ठीक ठाउँमा लगानी गरेका रहेछौँ भन्ने लागेको छ कि के छ भनेर प्रश्न गरे ।  उनले कर्मचारी सञ्चयकोषले हचुवाका भरमा लगानी गर्ने आरोप लगाउदै वाइड बडीको रकम कसरी उठाउने भन्दै प्रश्न गरे । 

कर्मचारी सञ्चयकोषमा पिउनदेखिको रकम हुने भन्दै आगामी दिनमा लगानी गर्दा ध्यान दिन आग्रह गरे ।  उनको जवाफ दिँदै कर्मचारी संचय कोषका अध्यक्ष शिशिरकुमार ढुङ्गानाले सरकार जमानी बसेकाले सो रकम दिइएको र आगामी दिनमा लगानी गर्दा ध्यान दिने बताए ।

उनले कर्मचारी संचयकोषले अहिले व्यापारिक काम भन्दा पनि सेवामूलक काममा हात हाल्दै गरेको बताए । उनले विभिन्न माथिल्लो साञ्जेन जलविद्युत आयोजना लगायत विभिन्न हाइड्रोपावरमा लगानी गरेको उल्लेख गरे । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. July 21, 2019, 9:38 p.m. Ramram
    Sansadiya samiti Lai manoranjan garne thau nabanau. Yo question political leaders Lai sodha. Sarkar ko netrito Lai sodha Jo jamani baseko xa.
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...