केन्द्रीय संस्करण

रौतहट प्रहरीद्धारा फरार तस्कर पक्राउ

person explore access_timeसाउन ३, २०७६ chat_bubble_outline0

रौतहट– प्रहरीले रौतहटबाट भारततर्फ तस्करी गर्दै आएका लामो समयदेखी फरार एकजना तस्करलाई पक्राउ गरेको छ ।  गत बैशाख २६ गते नेपालबाट गाई र बाच्छी तस्करी गरी भारत तर्फ लैजाने क्रममा प्रहरीलाई हेर्नसाथ फरार भएका रौतहट फतुवा विजयपुर नगरपालिका वडा नं ८ का ५२ वर्षीय लम्बुु भन्ने शेख सफरुललाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो  ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय गौरबाट प्रहरी निरीक्षक पप्पुु नायकको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले तस्कर सफरुललाई जिल्लाको ईशनाथ नगरपालिका वडा नं ३ बन्जरहा बाँध दशगजा क्षेत्रबाट आज दिउँसो सबा ३ बजेको समयमा पक्राउ गरेको हो ।


पक्राउ परेका सफरुलमाथि आवश्यक कार्यवाही भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । उनीसँगै बरामद भएका गाई र बाच्छीलाई आवश्यक कार्यवाहीको लागी जिल्ला भन्सार कार्यालयमा पठाउने कार्य भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटका प्रमुख एसपी भुपेन्द्र खत्रीले  जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.