केन्द्रीय संस्करण

अन्जुको तिज गीत ‘रातो चोली’

person explore access_timeसाउन २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – नेपाली हिन्दू नारीहरुको महान चाड हरितालिका तिज नजिकिदै गर्दा गायक गायिकाले तिज गीत धमाधम सार्वजनिक गर्न थालेका छन् । यस्तैमा गायिका अन्जु गौतमले पनि ‘रातो चोली’ बोलको तिज गीत बाहिर ल्याएकी छन् । मौलीका भाकाको रुपमा तयार पारिएको गीतमा बिजय कटेलको शब्द तथा अन्जु गौतमको स्वर तथा संगति रहेको छ । 

आकर्षक म्युजिक भिडियो सहित सार्वजनिक गीतमा ज्योती , अस्मिता, सुस्मिता, सोबिता लगायतको अभिनय रहेको छ । रामेश्वर जिरेलको छायाँकन, राम प्यासीको निर्देशन रहेको गीतको भिडियोको सम्पादन बिजयराज भुर्लेतेले गरेका हुन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.