केन्द्रीय संस्करण

प्रभु बैंकको ‘वेलकम र स्यालरी सेभिङ’मा बिमा सुबिधा

person explore access_timeसाउन २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडों– प्रभु बैंक लिमिटेडले निक्षेकर्ताहरुलाई अधिकतम लाभ प्रदान गर्ने उद्देश्यले श्रावण १ गतेदेखि ‘प्रभु वेलकम सेभिङ’ र ‘प्रभु स्यालरी सेभिङ’ बचत खाताहरुमा औषधोपचार र दुर्घटना बिमा सुविधा सञ्चालनमा ल्याएको छ ।

यो सुविधाको माध्यमबाट ‘प्रभु वेलकम सेभिङ’ र ‘प्रभु स्यालरी सेभिङ’ खाता योजना अन्तर्गत हाल भइरहेका र भविष्यमा खोलिने खाताहरुमा निक्षेकर्ताहरुको औषधोपचार बिमा बापत ३ लाख र दुर्घटना बिमा बापत १० लाखसम्मको जोखिम बैंकले वहन गर्नेछ ।

प्रभु बैंकले सञ्चालनमा ल्याएको यस बिमा सुबिधाले यी दुई बचत खाता योजना अन्तर्गत खाता हुने निक्षेप ग्राहकहरुले देशका बिभिन्न अस्पतालहरुमा भर्ना भइ उपचार गर्नुपर्ने बिभिन्न १५० प्रकारका रोगहरुको उपचार पश्चात बिमा दावी गर्नसक्ने र अकल्पनिय दुर्घटनाबाट हुनसक्ने मृत्यु बापतको  राहत परिवारले बिमा दावी गरी  लाभान्वित हुने बिश्वास बैंकले लिएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...