केन्द्रीय संस्करण

विप्लव समूहसँग वार्ता भएपनि त्यसले औपचारिकता पाउन सकेन : पाण्डे

personaccess_timeJul 17, 2019 chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं– राजनीतिक वार्ता टोलीका पूर्व संयोजक सोमप्रसाद पाण्डेले नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ समूहसँग वार्ता भएपनि त्यसले औपचारिकता पाउन नसकेको बताएका छन् ।

बुधबार रिपोर्टर्स क्लब नेपालले आयोजना गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै उनले आफुलाई सरकारले दिएको संयोजकको जिम्मेवारीको समय सकिएकाले धेरै पटक विप्लव समूहका नेताहरुसँग अनौपचारिक वार्ता र छलफल भएपनि औपचारिकता प्राप्त गर्न नसकेको बताएका हुन् ।

सरकारले पाण्डेको संयोजकत्वमा २०७५ साल भदौ ८ गते उच्चस्तरीय राजनीतिक वार्ता टोली बनाएको थियो । संयोजकका लागि पाण्डेलाई सरकारले दिएको समय सकिएको छ । नेकपाका सांसद समेत रहेका पाण्डेले आफूले विप्लव समूहका केन्द्रीय सदस्य गुणराज लोहनी लगायत पोलिटव्यूरो सदस्यहरुसँग छलफल गरेको भएपनि सञ्चारमाध्यममा आएजस्तो नभएको स्पष्ट पारे ।


प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काँग्रेसका नेता तथा पूर्वमन्त्री रमेश लेखकले काँग्रेस वार्ता तथा संवादको पक्षमा रहेको भन्दै वार्तामार्फत समस्या समाधान गर्नुपर्ने धारणा राखे ।

राजनीतिक विश्लेषक डा.सुरेन्द्र केसीले राजनीतिक परिर्वतनपछि पनि जनताले चाहे अनुसारको सुशासन कायम हुन नसक्दा समस्या श्रृजना भएको भन्ने कुरालाई ठुला दलका शीर्ष नेता र सरकारले बुझ्नुपर्ने बताए । समाजवादी पार्टी, नेपालका सह–अध्यक्ष राजेन्द्र श्रेष्ठले सरकारलाई वार्तामार्फत समस्याको समाधान खोज्न आग्रह गरे ।

 

 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...