१२ वर्षमा यति परिवर्तन भए आमिर खानको फिल्मका यी बाल कलाकार

person explore access_timeसाउन १, २०७६ chat_bubble_outline0

आमिर खानद्वारा अभिनित फिल्म ‘तारे जमिन पर’ का बाल कलाकार दर्शिल सफारी अब ठूलो भइसकेका छन् । उनले त्यसपछि पनि एउटा फिल्ममा अभिनय गरिसकेका छन् । सन् २००७ मा रिलिज भएको फिल्म तारे जमिन परमा आमिर खानबाहेक दर्शिलको कामको पनि निकै तारिफ भएको थियो । दर्शिलले फिल्ममा डिसलेक्सिक बच्चाको भूमिका निभाएका थिए ।

तारे जमिन परबाहेक दर्शिलले बाल कलाकारको रुपमा बम बम भोले, जोकोमौनी र मिडनाइट्स चिल्ड्रेनजस्ता फिल्ममा अभिनय गरेका थिए । तर त्यसपछि फिल्मी दुनियाँमा उनको उपस्थिती पातलो भयो । यसको कारण पनि उनी आफैंले बताएका थिए ।

एक अन्तरवार्तामा दर्शिलले भनेका थिए, ‘म फिल्मका लागि अडिशन दिन जान्थे र धेरै पटक काम पनि पाउँथे । तर म आफ्नो काम निकै छानेर लिने गर्छु । मानिसहरुले मलाई तारे जमिन परका कारण चिन्छन् त्यसकारण प्रोजेक्ट गर्नुअघि निकै सतर्क रहन्छु ।’

दर्शिल सोसल मिडियामा पनि छन् तर उनी खासै सक्रिय छैनन् । उनको इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा उनका केही तस्बिर उपलब्भ छन् तर उनका प्रशंसक ह्याशट्यागमा उनको तस्बिर सेयर गरिरहन्छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।