केन्द्रीय संस्करण

डुबान क्षेत्रमा शसस्त्र प्रहरीले बनायो बेलिब्रिज, आवागमन सुचारु

person explore access_timeअसार ३१, २०७६ chat_bubble_outline0

सिरहा– केहिदिनको लगातार बर्षाले पुल बगाए पश्चात अप्ठ्याारोमा परेका स्थानियलाई शसस्त्र प्रहरीले बेलिब्रिज बनाइदिएपछि आवागमनमा सहज भएको छ । सिरहा जिल्लाको सुखिपुर र बरियारपट्टी जोड्ने पक्की पुलको किनारा भीषण वर्षाले बगाएपछि ५ दिनदेखि आवागमन ठप्प हुँदा स्थानीयलाई स्वास्थ्य, खाद्यान्न, यातायात, विद्यालय आवतजावत लगायतका विविध किसिमको समस्या झेलिरहेका थिए । 

स्थानियवासीलाई असहज भएको देखिएपछि बेलिब्रिज निर्माण गरि सहज बनाएको सशस्त्र प्रहरी बलको सुरक्षा बेस सम्हाल्नु भएका प्रहरी निरिक्षक दिपक कोइरालाले बताए ।  पुलको बरियारपट्टी तर्फको कटान हुँदा ५ दिनदेखि आवागमन ठप्प थियो । मान्छे नै तर्न नसक्ने र सार्वजनिक साधन पनि वारिपारि गर्न नसक्ने अवस्था र राजमार्गसम्म बिरामी ल्याउन बैकल्पिक बाटो समेत थिएन । यस्तो अवस्थामा शसस्त्र प्रहरीले बेलिब्रिज बनाएपश्चात जनजीवन सहज भएको स्थानिय श्यामलाल राजवंशीले बताए । 

सशस्त्र प्रहरी बलको सुरक्षा बेसले आफ्नो बेसको लगानीमा सिमित श्रोत साधन प्रयोग गरि अस्थाई फलामे पुल निर्माण गरेको हो ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.