केन्द्रीय संस्करण

पत्रकार हुँ भन्दै ट्राफिक प्रहरीलाई ठग्न खोज्ने व्यक्ति पक्राउ

person explore access_timeअसार ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं- युगवोध पत्रिकाको पत्रकार हुँ भन्दै ट्राफिक प्रहरीलाई ठग्न खोज्ने एक व्यक्ति पक्राउ परेका छन् । दाङस्थित तुल्सीपुर उपमहानगरपालिका १५ बस्ने सुनिल न्यौपाने ट्राफिक प्रहरीका हवल्दार पूर्ण अकाशदिप सिंहबाट १ लाख ५ हजार रुपैयाँ ठगी गर्न खोजेको आरोपमा पक्राउ परेका हुन् ।

तुल्सीपुर उपमहानगरपालिका १७ मा सवारी चेकजाँचका क्रममा पत्रकार न्यौपानेसँग कागजपत्र नदेखिएपछि जरिवानास्वरुप हवल्दार सिंहले रसिद काट्न खोजेपछि न्यौपानेले आफु युगवोध पत्रिकाको पत्रकार भएको र भिडियो खिचेको भन्दै धम्क्याएर १ लाख ५ हजार असुलेका थिए ।

त्यसलगत्तै हवल्दार सिंहले अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगमा जाहेरी दिएका थिए । उक्त जाहेरी लगत्तै पत्रकार न्यौपाने पक्राउ परेका थिए । पक्राउ परेलगत्तै उनलाई आवश्यक कार्वाहीका लागि अख्तियारमा बुझाइएको थियो । यद्यपि, उनी असार २२ गते काठमाडौं विशेष अदालतबाट भ्रष्टाचार मुद्धामा छुटिसकेका छन् ।   

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.