केन्द्रीय संस्करण

पुलिस र जाउलाखेल सेमिफाइनलमा

person explore access_timeअसार ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपाल पुलिस क्लब र जाउलाखेल क्लब ललित स्मृति कप यू–१८ फुटबल प्रतियोगिताको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् । एन्फा कम्प्लेक्स मैदानमा सोमबार भएको खेलमा पुलिसले मच्छिन्द्र फुटबल क्लबलाई १–० गोलले हरायो । पुलिसको जितमा मन्जिल राईले दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा निर्णायक गोल गरेका थिए ।

यसैगरी अर्को क्वार्टरफाइनल खेलमा जाउलाखेल क्लबले आर्मी क्लबलाई सडन डेथमा ४–३ गोलले हराउँदै सेमिफाइनलमा स्थान बनायो । निर्धारित समयको खेल गोलरहित बराबरीमा सकिएको थियो । पेनाल्टी सुटआउटमा दुवै टोलीले ३–३ गोलको बराबरी खेलेका थिए । त्यसपछि सडन डेथमा जावलाखेलले बाजी मार्यो । सडनडेथमा जाउलाखेलका राम गुरुङले गोल गरे । आर्मीका आशिष आले गोल गर्न सकेनन् ।

यससँगै प्रतियोगिताको सेमिफाइनल समिकरण पूरा भएको छ । सेमिफाइनलमा पुलिसले र जावलाखेल तथा मनाङ मस्र्याङ्दी क्लब र ब्रिगेड ब्वाइजबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले पूर्व उपाध्यक्ष ललितकृष्ण श्रेष्ठको स्मृतिमा आयोजना गरेको प्रतियोगिताको विजेताले तीन लाख र उपविजेताले एक लाख ५० हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाउनेछन् ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...