केन्द्रीय संस्करण

पहिरोले बेनी जोमसोम कोरला सडक अवरुद्ध

person explore access_timeअसार २७, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

पोखरा-वर्षाका कारण कालीगण्डकी करिडोर अन्तर्गतको बेनी–जोमसोम–कोरला सडक शुक्रवार दिउँसो ४ बजेदेखि अवरुद्ध भएको छ । करिडोरको घाँसामाथि घोप्टे भिरमा ठुलो पहिरो आएको कारण सडक अवरुद्ध भएको प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय गण्डकीले जानकारी दिएको छ ।

ठुलो पहिरो आएका कारण हटाउन समय लाग्ने प्रदेश ट्राफिक प्रहरी प्रमुख विरेन्द्रकुमार बस्यालले जानकारी दिए । कालीगण्डकी करिडोर निर्माणको क्रममा रहेका डोजर एक्साभेटरले पहिरो हटाउने प्रयास भईरहेको उनले जानकारी दिए । मनसुन सुरु भएकाले कुनै पनि बेला बाढि पहिरोको जोखिम हुन सक्ने भन्दै गण्डकी प्रदेश सरकारले सर्तक रहन सबैलाई आग्रह गरेको छ । 

प्रदेशमा हुन सक्ने विपतलाई ध्यानमा राखी विपत प्रतिकार्यको तयारी गरेको प्रदेश सरकारले जनाएको छ । सुरक्षा निकाय, स्थानिय तह र विपतपछि आवश्यक पर्ने उद्धारका लागि आवश्यक तयारी अवस्थामा राखिएको आन्तरिक मामिला तथा कानून मन्त्रालयका सूचना अधिकारी खुबिराम पोखरेलले जानकारी दिए । सामान्य वर्षात भए पनि गण्डकी प्रदेशमा ठुलो पानी भने परेको छैन ।

गण्डकी प्रदेश प्रहरी कार्यालय पोखराले मातहतका कार्यालयलाई सर्तक रहन निर्देशन दिएको छ । सम्भावित जोखिमलाई ध्यानमा राखि प्रदेश प्रहरी कार्यालयले मातहतका सबै कार्यालयलाई निर्देशन दिएको गण्डकी प्रदेशका प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायब उपरिक्षक सुनिल मल्लले जानकारी दिएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.