केन्द्रीय संस्करण

हरिवंश आचार्यको नयाँ गीत ‘बुढो हुन मन छैन’

person explore access_timeअसार २७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– वरिष्ठ कलाकार हरिबंश आचार्यको ‘बुढो हुन मन छैन’ बोलको नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । शुक्रबार महसञ्चारको युट्युवबाट सार्वजनिक गीतमा बुढ्यौली उमेरका रहर र बाध्यता ठट्यौली पारामा समेटिएको छ ।

उमेरले ६० पुगेका हरिवंशले बुढ्यौलीको अनुभूति गीतमार्फत राखेका छन् । रोमान्टिक पारामा तयार गरिएको गीत हरिवंशले बुढ्यौली आवाजमा गाएका छन् । बृद्धले आफ्नो जवानीका दिनहरु कल्पिएर गाएको गीतले अनुभूति हुन्छ ।

 गीतको भिडियोमा हरिवंश नै मुख्य भूमिकामा देखिएका छन् । हरिवंशलाई ह्याट, टाइसुट र फुलेको घोप्टे जुँगा राम्रो सुहाएको छ ।  गीत हरिवंशले नै लेखेका हुन् ।  भिडियो भने सुदन केसीले निर्देशन गरेका हुन् । सुदन महसञ्चारको फिल्म ‘दाल भात तरकारी’का निर्देशक हुन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...