केन्द्रीय संस्करण

विदेशमा पढेर स्वदेश फर्क : बाबुराम भट्टराई

person explore access_timeअसार २६, २०७६ chat_bubble_outline1
file photo

काठमाडौं पूर्वप्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले उच्च शिक्षाका लागि जुनसुकै देशमा गए पनि शिक्षा आर्जन गरेपछि स्वदेशमा फर्केर सिकेको सीप उपयोग गर्न आग्रह गरेका छन् ।

नेपाल शैक्षिक परामर्श सङ्घ (इक्यान)को आयोजनामा १३औँ क्यान शैक्षिक मेलाको आज यहाँ उद्घाटन गर्दै उनले उच्च शिक्षाका लागि विदेश जाने नेपाली विद्यार्थीलाई यस्ता मेला निकै उपयोगी हुने बताए । 

कार्यक्रममा ब्रिटिश काउन्सिलका डेपुटी हेड अफ मिसन क्रिस्ष्टिन कार एलिवेले मेलाले उच्च शिक्षाका लागि विदेश जान चाहने विद्यार्थीका लागि सहयोग पु¥याउने विश्वास व्यक्त गरे ।

अभिभावक महासङ्घ नेपालका अध्यक्ष सुप्रभात भण्डारीले उच्च शिक्षाका लागि विदेश जाने विद्यार्थीलाई सचेत भएर जान आग्रह गरे । इक्यानका अध्यक्ष विष्णुहरि पाण्डेले इक्यान मेलाले उच्च शिक्षाका लागि विदेश जाने विद्यार्थी तथा अभिभावकलाई लक्षित गरी मेला आयोजना गरेको र पहिलो दिन करीब ६० हजारले अवलोकन गरेको जानकारी दिनुभयो । मेला यही असार २९ गतेसम्म चल्नेछ ।
 

कमेन्ट

  1. July 12, 2019, 1:02 p.m. BICHAR
    KINA??? JUN Desh MA PADheko MANCHHE bHanda BALIyo-BaNGO daanDunG GArne maNCHEharu ko HALImuHAli chha, CRIMinAL, JELgayeKO BIKRIt sochI BHAKO machEHARU ko THUlo SangaTHan chhA UNIhaRukoi HAliMUHALI CHHA, tYAHA KINA SABYA bhayeRA PADhEra kinA aauNE. ....KINa... K USle TAX tirera AFNO buDDHI khRCHEra meHANAT garera kamauCHHA ANI tESKO KAMAI lUTNE BICHAR le KI uslai AFNO karyakarta banauNA?.......................JUN deshma HALI, goTHAli, School FAIL, JYANMARA, jail gayeka , GUNDA, DON haruko SAmrajya chha tyaha PADHEKO KUNAi bisayamA BISEsagyaTA liyeko bekti ko , BUDDHI bibek proyog garne BARGAko K KAM?? CHHUTkila SUNNE ra SUNERA haasne ani TESAIMA chhalfal garne barga le padheko manchhelai abarodh nai thanchha, tesaile uniharulai THOKCHHAN. ...........DEsh BHITRAko padeko barga lai murkha bhanchhan .....swobhbhik HO josukaile PAni aafuAnusarnai AruLai DEkhchhan.
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...