केन्द्रीय संस्करण

नाइजेरिया र सेनेगल सेमिफाइनलमा

person explore access_timeअसार २६, २०७६ chat_bubble_outline0

नाइजेरिया र सेनेगल अफ्रिका कप अफ नेसन्स फुटबलको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । बुधबार राति भएको खेलमा नाइजेरियाले दक्षिण अफ्रिकालाई २–१ गोलले हराउँदै अन्तिम चारमा पुगेको हो । अर्को खेलमा सेनेगलले १० खेलाडीमा सिमित बेनिनलाई १–० गोलले हराउँदै सेमिफाइनलमा स्थान बनायो ।

नाइजेरियाको जितमा स्यामुएल चुकेउजेले २७औं मिनेटमा सुरुवाती गोल गरेका थिए । त्यसपछि दक्षिण अफ्रिकाका बोनगानी जुंङगुले ७१औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काए । अफ्रिकाको बराबरी गोलपछि जोसिएको नाइजेरियाले ८९औं मिनेटमा निर्णायक गोल गरेको थियो । नाइजेरियाका विलियम ट्रोस्ट एकोङले गोल गर्दै टोलीलाई सेमिफाइनलमा पुर्याएका थिए । सेमिफाइनलमा नाइजेरियादे आइभरी कोस्ट र अल्जेरियाबीचको विजेतासँग खेल्नेछ ।

यसैगरी प्रतिस्पर्धात्मक अर्को खेलमा सेनेगलको जितमा इडिरसा गाना युईएले ७०औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । बेनिनले खेलभर गोलगर्न लायक अवसर बनाउन सकेन । ८३औं मिनेटमा बेनिनका ओलिभर भर्डोन रातो कार्ड पाउँदै बाहिरिएका थिए । त्यसपछि बेनिन थप दबाबमा देखिएको थियो । सेमिफाइनलमा सेनेगलले माडागास्कर र ट्युनिसियाबीचको विजेतासँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.