केन्द्रीय संस्करण

अपराजित लक्ष्यमा न्युजिल्यान्ड

person explore access_timeअसार ११, २०७६ chat_bubble_outline0

आईसीसी एकदिवसीय विश्वकप क्रिकेटमा आज (बुधबार) साँझ न्युजिल्यान्ड र दक्षिण एसियाली टोली पाकिस्तान भिड्दैछन् । एजबास्टन मैदानमा साझ ३ः१५ बजे सुरु हुने खेलमा न्युजिल्यान्ड आफ्नो अपराजित यात्रा जारी राख्ने लक्ष्यमा छ । पाकिस्तान बलियो न्युजिल्यान्डलाई हराउँदै विश्वकपमा टिकि रहने दाउमा छ । 

सन् १९९२ को विश्वकप विजेता पाकिस्तान यसपटक त्यति जम्न सकेको छैन । न्युजिल्यान्ड यसपटक निकै बलियो देखिएको छ । ६ खेलमा अपराजित रहेको न्युजिल्यान्ड ११ अंक सहित तालिकाको दोस्रो स्थानमा छ । समान खेलबाट ५ अंक बनाएको पाकिस्तान सातौं स्थानमा छ ।

ब्याटिङ र बलिङ दुवैमा सन्तुलित देखिएको न्युजिल्यान्ड यसपटक उपाधिको दावेदार टोली हो । पाकिस्तानको प्रदर्शन भने उतारचढाव रहेको छ । 

यसअघि दुई टोलीबीच विश्वकपमा भएको भिडन्तमा भने पाकिस्तान बलियो देखिएको छ । विश्वकपमा यी दुई टोली आठ पटक भिडेका छन् । जसमा पाकिस्तानले ६ र युजिल्यान्डले दुई खेल जितेको छ । त्यसैले इतिहासमा बलियो पाकिस्तान र बर्तमानको उत्कृष्ट न्युजिल्यान्डबीचको आजको भिडन्त रोमाञ्चक हुने अनुमान गरिएको छ ।

 

 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...