केन्द्रीय संस्करण

‘सानो मन’को शिर्ष गीतमा आयुष्मान र शिल्पाको रोमान्स

person explore access_timeअसार १०, २०७६ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘सानो मन’को शिर्ष गीत सार्वजनिक भएको छ । निर्माण संस्था हाईटेक इन्टरट्रेनमेन्टले प्रदर्शन मिति नजिकिदै गर्दा फिल्मको शिर्ष गीत सार्वजनिक गरेको हो । 

गीतमा अभिनेता आयुष्मान देसराज जोशी र अभिनेत्री शिल्पा मास्केको अभिनय छ । गीतमा शिल्पा र आयुष्मानको प्रेमको आरोह अबरोध देखाईएको छ । सुयोग सोताङ्गको संगीत रहेको यो गीतमा रोहित जोन क्षत्रीको स्वर तथा स्वप्निल शर्माको शब्द रहेको छ । 

‘गीत चल्तिको भन्दा अलिक फरक बनाएका छौँ, जसले नेपाली चलचित्रमा आईरहेका प्रेमगीतहरु भन्दा फरक स्वाद दिन्छ’, गीतको बारेमा संगीतकार सोताङ्गले बताए । चलचित्रका निर्देशक सुयोग गुरुङ्गले गीत चलचित्रको कथासँग नजिक रहेको बताए । 

काठमाडौं, भैरहवा, बैंकक लगायतका ठाउँहरुमा छायांकन भएको यस फिल्मका निर्माता योगेश गुरुङ, राजीव श्रेष्ठ, रमेश के. मित्तल र राजेन्द्र मानन्धर हुन् ।

सुयोग गुरुङको डेब्यू निर्देशनमा निर्माण भएको यस फिल्ममा आयुष्मान देशराज जोशी, शिल्पा मास्के, सक्षम सुवेदी, गौरी मल्ल, विशाल पहारी, शिशिर वाङदेल, रश्मी भट्ट, देव कुमार श्रेष्ठ लगायतका कलाकारहरुको पनि यसमा अभिनय छ । 

म्युजिकल लभस्टोरी रहेको यस चलचित्रको ट्रेलर पनि सार्वजनिक भईसकेको छ । ट्रेलरलाई अधिकांश दर्शकले रुचाएका छन् ।


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...