केन्द्रीय संस्करण

भक्तपुरबाट ब्राउन सुगरसहित दुईजना पक्राउ

person explore access_timeअसार ५, २०७६ chat_bubble_outline0

भक्तपुर-महानगरिय प्रहरी परिसर भक्तपुरले ब्राउन सुगरसहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ  । पक्राउ पर्नेमा विहिबार चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नम्बर २ दुवाकोटबाट सिन्धुपाल्चोक लिसंखुपाखर गाँउपालिका घर भई हाल भक्तपुर दुवाकोट बस्ने २६ वर्षको पुरण परियार र रुपन्देही घर भई हाल ऐ.बस्ने २३ वर्ष राधेश्याम बेलदार रहेका छन् । 

महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरबाट खटिएको प्रहरी टोलीले चेकजाँच गर्ने क्रममा ब्राउन सुगर जस्तो देखिने ५.५ ग्राम लागुऔषध उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको परिसरका सूचना अधिकारी प्रवक्ता प्रनाउ रेवतीरमण पोखरेलले बताए ।

 भक्तपुर जिल्ला अदालतबाट लागुऔषध मुद्दामा म्याद थप गरी थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.