केन्द्रीय संस्करण

ब्राजील भेनेजुएलासँग बराबरीमा रोकियो

person explore access_timeअसार ४, २०७६ chat_bubble_outline0

आयोजक ब्राजील कोपा अमेरिका कप फुटबलमा भेनेजुएलासँग गोलरहित बराबरीमा रोकिएको छ । बुधबार बिहान भएको प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा ब्राजीलको लगातार प्रयासमा भेनेजुएलाको रक्षाप्रक्ति बाधक बनेको थियो । भेनेजुएलाले पनि केही राम्रा गोलको अवसर गुमाएको थियो । यस बराबरीसँगै समूह ‘ए’ मा दुई खेल खेलेको ब्राजिल चार अंक सहित शीर्ष स्थानमा छ । समूहको पहिलो खेलमा ब्राजीलले बोलिभियालाई ३–० गोलले हराएको थियो ।

यसैगरी बुधबार बिहाननै भएको यही समूहको अर्को खेलमा पेरुले बोलिभियालाई ३–१ गोलले हरायो । खेलमा सुरुवाती अग्रता भने बोलिभियाले लिएको थियो । २८औं मिनेटमा मार्सेलो मोरेनोले पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै बोलिभियालाई  अग्रता दिलाए । बोलिभियाको अग्रतापछि जोसिएको पेरुले पहिलो हाफको अन्तिम मिनेटमा बराबरी गोल फर्काएको थियो । पेरुका जोस पाओलो गुरेरोले ४५औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काए ।

त्यसपछि ५५औं मिनेटमा जेफरसन फारफनले गोलगर्दै पेरुलाई अग्रता दिलाए । खेलको अन्तिममा इडिसन फ्लोरेसले गोल गर्दै पेरुलाई सजिलै जिताएका थिए । जितसँगै दुई खेलबाट चार अंक बनाएको पेरु गोल अन्तरका आधारमा दोस्रो स्थानमा छ । दुईवटै खेलमा बराबरीमा रोकिएको भेनेजुएला दुई अंक सहित तालिकाको तेस्रो स्थानमा छ । बोलिभियाले खाता खोल्न सकेको छैन ।

 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.