केन्द्रीय संस्करण

मिस टिन एसईईले देखाए ट्यालेन्ट

person explore access_timeजेठ ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं–‘मिस टिन एसईई २०१९’का प्रतिस्पर्धीहरुले आ–आफ्नो प्रतिभा प्रदर्शन गरेका छन् । मिस ट्यालेन्ट उपाधिका लागि उनीहरुले प्रतिभा प्रदर्शन गरेका हुन् ।

प्रतिस्पर्धी सुन्दरीहरुले अभिनय, नृत्य, गायन, चित्रकला, वक्तृत्वकला, कविता वाचनलगायतका प्रतिभा प्रदर्शन गरेर निर्णायकको मन जित्ने प्रयास गरेका थिए । आयोजक संस्थाकी अध्यक्ष पुजा निरौलाका अनुसार यो ट्यालेन्ट शोबाट मिस ट्यालेन्टलगायत अन्य उपापधि विजेता चयन गरिने छ । यसको घोषणा अन्तिम प्रतिस्पर्धाका दिन गरिनेछ । 

प्रतियोगितामा सिम्रन शाही ठकुरी, समिका काफ्ले, कशिस जैसवाल, प्रिती गिरी, अस्मिता श्रेष्ठ, कृतिका केसी, जस्मिन सुनार, कृष्टिलिना स्थापित, बबिना खड्का, अनुष्का घिमिरे, अभिना केसी, अन्जु श्रेष्ठ, प्रियस्का खड्का, सुबिधा अधिकारी, कृपा गुरुङ, सरिता रुवाली, कृतिका श्रेष्ठ, युनिका बस्नेत, युनिसा पुन, श्रुती पौडेल, स्वीकृती पराजुली, कृती सिंखडा, सोफिया प्रसांइ, सिम्रन देव, सेलिना जोशी र लिना तामाङले प्रतिस्पर्धा गर्दैछन्। प्रतियोगिहरु हाल नयाँ वानेश्वरस्थित होटल रानी महलमा विभिन्न विषयका विज्ञबाट तालिम र प्रशिक्षण लिईरहेका छन्। 

प्रतियोगिता बालकृष्ण पोखरेलको पेजेन्ट निर्देशन, संम्राट प्रसाद शाहको संयोजन र अश्विनी झाको कार्यक्रम सञ्चालन तथा कोरियोग्राफफर रहेका छन् । 

ट्यालेन्ट शोमा फिल्म निर्देशक राजु अधिकारी, कोरियोग्राफर लिगेश लिलाधर भट्टराई र अभिनेत्री कस्मता निरौला निर्णायक रहेका थिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...