केन्द्रीय संस्करण

नेइमारविनै ब्राजीलको गोल बर्षा

person explore access_timeजेठ २७, २०७६ chat_bubble_outline0

कोपा अमेरिका कपको तयारीका लागि खेलिएको अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रीपूर्ण खेलमा ब्राजीलले होन्डुरसमाथि गोलबर्षा गरेको छ । घरेलु मैदानमा आइतबार राति भएको खेलमा ब्राजीलले  होन्डुरसलाई ७–० गोलले हरायो । घुँडाको चोटका कारण आराममा रहेका नेइमारविनै ब्राजीलले शसक्त प्रदर्शन गरेको थियो ।

ब्राजीलको शानदार र फराकिलो जितमा गाब्रियल जेससले छैटौं र ४७औं मिनेटमा दुई गोल गरे । थिएगो सिल्भाले १३औं, पेनाल्टी मार्फत फिलिप कोउटन्होले ३७औं, डेभिड नेरेसल ५६औं, रोबर्टाे फिर्मिनोले ६५औं र रिचालीसनले ७०औं मिनेटमा गोल गरेका थिए ।

२९औं मिनेटमा होन्डुरस १० खेलाडीमा समेटिएको थिया । रोमेल कुइएटो रातो कार्ड पाउँदै बाहिरिएपछि होन्डुरस खेलभर दबाबमा रह्यो । कोपा तयारीका लागि एक सातअघि खेलिएको खेलमा ब्राजीलले कतारलाई २–० गोलले हराएको थियो । सोही खेलमा नेइमारको घुँडाको चोट बल्झिएको थियो । नेइमार अझै चार साता खेल्न नसक्ने बताईएको छ ।

घरेलु मैदानमा आयोजना हुने कोपा अमेरिका कपमा ब्राजीलले समूह ‘ए’ बाट प्रतिस्पर्धा गर्दैछ । यस समूहमा बोलिभिया, भेनेजुएला र पेरु रहेका छन् । ब्राजीलले १५ जुनमा बोलिभियासँग पहिलो खेल खेल्नेछ । कोपा अमेरिका कपकै तयारीका लागि आइतबार राति खेलिएको अन्य मैत्रीपूर्ण खेलमा कोलम्बियाले पेरुलाई ३–०, मेक्सिकोले इक्वेडरलाई ३–२, पाराग्वेले ग्वाटेमालालाई २–० र भेनेजुएलाले अमेरिकालाई ३–० गोलले हराएको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.