केन्द्रीय संस्करण

डिएभी कलेजद्वारा वृहत विज्ञान प्रदर्शनी

person explore access_timeजेठ २६, २०७६ chat_bubble_outline0

ललितपुर– डि.ए.भी. कलेजको आयोजनामा १ दिने वृहत विज्ञान प्रदर्शनी सफलतापूर्वक सम्पन्न भएको छ । एसईई सम्पन्न गरेका १० हजारभन्दा बढि विद्यार्थीहरुको उत्साहपूर्वक सहभागिता रहेको सो कार्यक्रम डि.ए.भी. कलेजका अध्यक्ष अनिल केडियाले उद्घाटन गरे ।

डि.ए.भी. कलेजको विज्ञान तथा प्रविधि क्लबको अग्रसरतामा सम्पन्न उक्त प्रदर्शनी डि.ए.भी. कलेजका विज्ञान संकायका विद्यार्थीहरुद्वारा निर्मित विभिन्न स्मार्ट होम, ड्रोन, ग्लाइडर साथै कृषि सँग सम्बन्धित विभिन्न बहुउपयोगी उपकरणहरुको प्रदर्शनी गरिएको थियो ।

मौसम प्रतिकुलताका बाबजुत पनि विज्ञान तथा प्रविधिसँग अभिरुची राख्ने विद्यार्थीहरु तथा अभिभावकहरुको हर्षोल्लासमय उपस्थिती रहेको प्रदर्शनी स्थलमा १८ वटा  विज्ञान तथा प्रविधिसँग सम्बन्धित स्टलहरु र फुड स्टल रहेका थिए ।

सो प्रदर्शनी विहान ८ बजेदेखि बेलुका ५ बजेसम्म चलेको थियो । आशा गरेको भन्दा अत्यन्तै धेरै उपस्थिति देखेर डि.ए.भी. कलेजका एकेडेमिक डाइरेक्टर सुमन बस्नेतले आगामी वर्षहरुमा अझ नयाँ उपकरणहरुको थप प्रदर्शनी र विद्यार्थीको सृजनशिलतालाई अझै प्रोत्साहन गर्ने कुरा जानकारी गराए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.