केन्द्रीय संस्करण

वानप्लस ७प्रो अब नेपालमा, यस्ता छन् विशेषता

personaccess_timeJun 07, 2019 chat_bubble_outline0

काठमाडौं– परम्परागत प्रविधिलाई चुनौती दिदैँ वानप्लसले आफ्नो नविनतम संस्करण वानप्लस ७प्रो नेपाली बजारमा भित्र्याएको छ ।

क्यामेराको अनुभवलाई पुनः परिभाषित गर्दै वानप्लस ७प्रोले प्रत्येक पलहरुलाई खिच्नका लागि ट्रिपल क्यामेरा ल्याएको छ । जसमा ४८ एमपी रियर क्यामेरा, ११७ अल्ट्रा वाइड एन्गल लेन्स र तीन गुणा अप्टिकल जुम र नाईटस्केप २.० प्रविधिका साथ स्मार्ट दृश्य पहिचान गरेर सुन्दर तस्वीरहरु खिच्न सकिन्छ ।

यसको बिल्कुलै नयाँ स्क्रीन तथा एकनासको डिस्प्ले क्यूएचडी+फ्लुड एएमओ एलईडी रिजोलुसन रिसोलुसन तथा ९० हर्ज रिफ्रेस रेट भएको यस फोनले साँच्चै सिनेमाको अनुभव प्रदान गर्दछ । यसको कर्भ ऐज–टु–ऐज डिजाइनले झन आकर्षक देखिन्छ । वानप्लस ७प्रोमा भएको ६.६७ इन्च ५५१ पीपीआई फ्लुड एएमओ एलईडी डिस्प्ले अहिलेसम्मकै सबैभन्दा एडभान्स स्क्रीन हो । 

वानप्लस ७प्रोको अप्ग्रेडेड गरिएको स्क्रीन अनलक टेक्नोलोजिसँगै तपाईंले आफ्नो फोनलाई केवल ०.२१ सेकेण्डमै अनलक गर्न सकिन्छ । यसमा ४००० एमएएच ब्याट्री रहेकाले यसमा दिनभर चार्ज टिक्छ र र्याप चार्जमार्फत केबल २० मिनेटमै तपाईंले फोनलाई पुनःचार्ज गर्न सकिन्छ ।

यसमा लिक्वीड कुलिङ प्रणाली रहेको छ जसले फोनलाई तातिनबाट जोगाउँछ । त्यसबाहेक यसमा यूएफएस ३.० स्टोरेज टेक्नोलोजी रहेको छ जसले लेख्ने र पढ्ने स्पीड बढाउँछ, साथै यसमा नाइट मोड जस्ता अन्य धेरै विशेषताहरु रहेका छन् । यसमा १२ जीवी र्याम, क्वालकम स्न्याप ड्रेगन ८५५ मोबाइल प्लायटफर्म र २५६ जीवी सम्मको स्टोरेज क्षमता रहेको छ ।

विश्वभरकै सबैभन्दा अग्रणी गुणस्तर परीक्षण निकाय डिस्प्ले मेटले वानप्लस ७प्रोलाई यसको सम्भावित उच्चतम स्कोर ए प्लसबाट सम्मानित गरेको छ । वानप्लसले क्रिप्स डिटेल र पावरफुल कन्ट्राससहित नयाँ प्रविधि एचडीआर १०+ ल्याएको छ । यसको डिस्प्ले नेटफिल्क्स, यूट्युब र अमेजोन प्राइम भिडियोका लागि सटिफाइड छ ।

वानप्लस नेपाली बजारमा तिन भेरिएन्टमा  उपलब्ध छ । यो ६ जीबी र्याम/१२८ रोम सहित ८९ हजारमा उपलब्ध छ । ८ जीबी र्याम/२५६ रोम ९९ हजार ९ सय र  १२ जीबी र्याम/२५६ रोमको नेपाली मूल्य १ लाख ९ हजार पर्दछ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...