केन्द्रीय संस्करण

सगरमाथा राष्ट्रिय निकुञ्जमा आगलागी

person explore access_timeजेठ १९, २०७६ chat_bubble_outline0

सोलु-सगरमाथा राष्ट्रिय निकुञ्जमा आगलागी भएको छ । आइतबार बिहान ११ बजेबाट लागेको आगो अझै पूर्णरुपमा नियन्त्रणमा आउन नसकेको इलाका प्रहरी कार्यालय नाम्चेका इञ्चार्ज प्रहरी निरीक्षक देउप्रसाद लिम्बुले जानकारी दिए ।

प्रहरी निरीक्षक लिम्बुका अनुसार सगरमाथा राष्ट्रिय निकुञ्ज क्षेत्रमा पर्ने क्याम्जुमाभन्दा २०० तलको जङ्गलमा लागेको आगो नियन्त्रणमा लिने प्रयास भइरहेको छ । आगलागीबाट मानवीय क्षति नभए पनि एक वर्ग किलोमिटर जङ्गल विनास भइकेको छ । स्थानीय, नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी र सगरमाथा राष्ट्रिय निकुञ्जसहितको टोलिले साँझ ६ बजेतिर आङ्शिक नियन्त्रणामा ल्याउन सफल भएको छ । आगो लाग्नुको कारण भने खुल्न सकेको छैन ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...