केन्द्रीय संस्करण

बम विष्फोटका घटना विप्लव नेतृत्वको नेकपाले गराएको प्रहरीद्वारा पुष्टि

person explore access_timeजेठ १२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं-नेपाल प्रहरीले आइतबार उपत्यकामा भएका बम विष्फोटका घटनामा नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाको संलग्नता रहेको दाबी गरेको छ । प्रहरीका केन्द्रीय प्रवक्ता एवम् डिआइजी विश्वराज पोख्रेलले आइतबार उपत्यकामा भएका बम विष्फोटका घटनामा सोही पार्टीका कार्यकताहरु संलग्न रहेको बताएका हुन् ।

उनले विष्फोटमा परेर मृत्यु हुने र घाइतेहरु समेत नेकपाकै कार्यकर्ता रहेको जानकारी दिए । प्रवक्ता पोख्रेलले यस्ता घटनाबाट कोही पनि विचलित हुन नहुने बताउँदै नपाल प्रहरी स्थितिलाई नियन्त्रणमा लिन सक्षम रहेको समेत प्रस्ट पारे । उनले नेपाल प्रहरी मातहतका सबै इकाइलाई हाइ अलर्टमा बस्न निर्देशन दिइएको समेत बताए ।

आइतबार काठमाडौंको सुकेधारा र अनामनगरमा भएको बम विष्फोटमा परेर ४ जनाको मृत्यु भएको थियो भने आधा दर्जनको हाराहारीमा घाइते भएका थिए  । काठमाडौं र ललितपुरका विभिन्न स्थानमा बम भेटिएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.