केन्द्रीय संस्करण

८ बालबालिकालाई ‘लिटिल मिष्टर एण्ड मिस २०१९’ को उपाधि

person explore access_timeजेठ १२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– ‘लिटिल मिष्टर एण्ड मिस २०१९’मा ८ विजेता छानिएका छन् । विभिन्न उमेर समुह गरेर मोक्क्षा अधिकारी, अप्सरा दुलाल, सिमोन पुन, सक्षम थापा, कृष्ण बुढाथोकी, कुसल न्यौपाने, करिष्मा सुवेदी, बिपुल श्रेष्ठ नामका बिजेता चुनिएका हुन् ।

 शनिबार बालकुमारीस्थित म्युजिक सिटी हलमा अबेर साँझ सम्पन्न प्रतियोगितामा सबै विजेताले शीर्ष उपाधिको साथमा विभिन्न गिफ्ट उपहारको रुपमा प्राप्त गरे । एक्सपोज नेपालको आयोजना रहेको प्रतियोगिताको उद्धेश्य बालबालिकाको व्यक्तित्व विकास, क्षमता अभिवृद्धि गर्दै भविश्य निर्माणमा अग्रसर गराउने रहेको थियो ।

चुनिएका सबै विजेताले अन्तर्राष्ट्रिय सौदर्य प्रतियोगिता ‘लिटिल मिष्टर एण्ड मिस युनिभर्सल २०१९’ सहभागिता जनाउने आयोजक एक्सपोज नेपालकी सिइयो अर्चना थापाले जानकारी दिइन् ।  प्रतियोगितामा पूर्व मिस नेपाल सुगारिका केसी, मिष्टर नेपाल २०१८ विकल्पराज श्रेष्ठ, मिस राजधानी २०१७ सर्मिला सापकोटा र प्रविना श्रेष्ठ लगायत निर्णायक रहेका थिए ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...