केन्द्रीय संस्करण

बेहुलाले जब मण्डपमै दाइजो मागे र बेहुली नलिइ फर्किए

person explore access_timeजेठ १०, २०७६ chat_bubble_outline1

मोरङको जहदा गाउँपालिका–४ का २४ वर्षीय लक्ष्मण राजवंशीले बेहुली अस्वीकार गरेका छन् । 

विवाहको कार्यक्रम चलिरहेका बेला उनले दाइजोबापत मोटरसाइकल, सुनको सिक्री र डाइनिङ टेबल मागेका थिए । मागेको सामान नपाएपछि राजवंशी बेहुलीलाई मण्डपमा छोडेर हिँडेका थिए । जन्ती पनि उनीसँगै त्यत्तिकै फर्किएका थिए । 

बेहुली पक्षको उजुरीका आधारमा राजवंशीलाई जहदा–४ बाटै पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता डीएसपी घनश्याम श्रेष्ठले बताए । अभियुक्तविरुद्ध मुलुकी अपराध ऐन २०७४ अन्तर्गतको विवाहसम्बन्धी कसुरमा मुद्दा चलाउन बिहीबार अदालतबाट म्याद थप गरिएको छ । यो समाचार आजको अन्नपूर्ण पोस्ट् दैनिकमा किशोर बुढाथोकीले लेखेका छन् । 

कमेन्ट

  1. May 24, 2019, 7:24 a.m. Suresh Dhakal
    हाम्रो समाज कति निष्कृट तथा लाजमर्दो छ है। 21 औ शताब्दीमा पनि हामी दाइजोको पछाडी अझै पनि।दाइजोको पछाडी लाग्ने हाम्रो समाज र हामीलाई धिक्कार होस् ।कानुनको प्रचार प्रसार नहुँदा यस्ता घटना घटीरहेका छन।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...