केन्द्रीय संस्करण

सलमान खान–ऐश्वर्या रायको त्यो कहानी जसले बर्बाद भयो विवेक ओबरोयको करियर !

person explore access_timeजेठ ७, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउड नायक विवेक ओबरोयद्वारा सेयर गरिएको एउटा मिम निकै भाइरल भयो जसले ठूलै विवाद निम्त्याएपछि डिलिट गरिएको छ ।

वास्तवमा ट्वीटरमा एउटा यस्तो मिम सेयर गरेका थिए जसमा तीनवटा फोटो जोडिएको थियो । सुरुमा ऐश्वर्या सलमानसँग देखिएका छिन् । दोस्रोमा ऐश्वर्याको जोडी विवेकसँग देख्न सकिन्छ भने तेस्रोमा ऐश्वर्या आफ्नी छोरी र श्रीमान् अभिषेकसँग देखिएकी छिन् । यो फोटोमा विभिन्न सेलिब्टिी र ट्वीटर प्रयोगकर्ताले विरोध जताएका थिए । अब विवेकले आफ्नो गल्ती स्विकार्दै माफी मागेका छन् ।

आउनुहोस्, यो मौकामा ऐश्वर्या, सलमान र विवेकबीचको कहानी के हो र आखिर यो कहानीले विवेकको करियरमा किन नकारात्मक असर पार्यो भनेर जान्ने कोसिस गरौं ।

जब नजिक थिए सलमान–ऐश्वर्याः

हम दिल दे चुके सनम त्यो फिल्म हो जसले सलमान खान र ऐश्वर्या रायको प्रेम सम्बन्ध झाङ्गियो । संजय लिला भंसालीको यो फिल्ममा काम गर्नेबेला दुई नजिकिएका थिए र उनीहरुको सम्बन्धको अत्यधिक चर्चा भयो । तर उनीहरुबीचको सम्बन्ध क्रमशः बिग्रँदै गयो । सलमानको कडा व्यवहारका कारण ऐश्वर्या उनीसँग टाढा भएको विभिन्न रिपोर्टले बताउन थाल्यो । सन् १९९९ देखि सुरु भएको प्रेम धेरै वर्ष टिक्न सकेन र सन् २००२ को अन्त्यसम्ममा यी दुईको सम्बन्धमा पनि विराम लाग्यो । यो विराममा विवेक ओबरोयको पनि भूमिका भएको बताइन्छ ।

जब बीचमा आए विवेकः

त्यसपछि ऐश्वर्याको जीवनमा विवेकको इन्ट्रि भयो । विवेक ओबरोय त्यतिबेला युवा कलाकार थिए र मानिसहरुले उनलाई रुचाउँथे । दुबैले ‘क्योँ हो गया ना’ फिल्ममा सँगै काम गरे । यतिबेला दुई नजिकिएको खबर आउन थाल्यो । तर यो खबर पनि धेरै दिनसम्म टिक्न सकेन । अचानक विवेक ओबरोयले यस्तो गरे जसका कारण उनको करियरमात्र नभई उनको सलमान र ऐश्वर्यासँगको सम्बन्ध बिग्रियो ।

विवेकले आयोजना गरे पत्रकार सम्मेलनः

विवेक ओबरोयले सबैलाई चकित पार्दै एक पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरे जसमा सलमान खाने ऐश्वर्यालाई धम्काउने र रक्सीको नशामा उनीमाथि हमला गर्ने बताए । सलमानमाथि लगाएको विवेकको आरोपमा सलमानको प्रतिक्रिया त कडा हुने निश्चित नै थियो तर ऐश्वर्यासँगको सम्बन्धमा पनि दरार आयो । सलमान विवेकसँग नराम्रोसँग रिसाए । उनले विवेकसँग अहिलेसम्म पनि बोलेका छैनन् । यद्यपी, आफ्नो गल्ती महसुस गर्दै विवेकले सलमानसँग माफी मागे र अहिलेसम्म मागिरहेका छन् । तर सलमान आफ्नो निर्णयमा अडिग छन् ।

ऐश्वर्या आफ्नो जीवनमा अघि बढिन् र सन् २००७ मा अभिषेक बच्चनसँग विवाह गरिन् । उनीहरुका आराध्या नामका छोरी पनि छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.