केन्द्रीय संस्करण

राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकद्वारा उत्कृष्ट कार्यालय तथा कर्मचारीलाई पुरस्कृत

person explore access_timeजेठ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक लिमिटेडले आफ्ना उत्कृष्ट शाखा कार्यालयहरु तथा कर्मचारीहरुलाई पुरस्कृत गरेको छ ।

बैंकको ५४ औं वाषिकोत्सबको अवसरमा आ.व. २०७४÷०७५ मा उत्कृष्ट कार्य सम्पादन गर्ने बैंकका शाखा कार्यालयहरु तथा कर्मचारीहरुलाई एक समारोहका बीच बैंक संचालक समितिका अध्यक्ष महेन्दमान गुरुङले पुरस्कार वितरण गरे ।

कार्यक्रममा सर्वोत्कृष्ठ कार्य सम्पादन गरे वापत सर्वोत्कृष्ठ कर्मचारी पुरस्कार बित्त विभागका विभागीय प्रमुख मुख्य प्रवन्धक बिमल डंगोललाई नगद ५० हजार, मेडल र प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो । त्यसैगरी उत्कृष्ठ कार्य सम्पादन गरे वापत अन्य २८ जना कर्मचारीलाई उत्कृष्ट कर्मचारी पुरस्कार नगद २० हजार, मेडल र प्रमाणपत्र प्रदान गरेको छ ।

सो अवसरमा उत्कृष्ठ शाखा कार्यालय सन्धिखर्क शाखालाई नगद ५० हजार, मेडल र प्रमाणपत्र पुरस्कार प्रदान गरिएको थियो । त्यसैगरी बैंकले अन्य उत्कृष्ट कार्य सम्पादन गर्ने १४ वटा शाखा कार्यालयका प्रवन्धकहरुलाई नगद १० हजार देखि ३० हजार सम्म, मेडल र प्रमाणपत्र पुरस्कार प्रदान गरेको छ । त्यसैगरी उत्कृष्ठ कार्य गर्ने पाँच जना शाखा प्रवन्धकहरुलाई पनि पुरस्कृत गरीयो । साथै कर्मचारीहरुलाई विषगत प्रशिक्षण समेत प्रदान गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा बैंक संचालक समितिका अध्यक्ष महेन्द्रमान गुरुङले बैंकिङ्ग क्षेत्रमा नयाँ नयाँ प्रविधि र सोचको विकास भैरहेको सन्दर्भमा सरकारी बैंकले साधारण बैंकिङ्ग सेवा मात्र दिएर प्रतिस्पर्धी बजारमा टिक्न नसकिने हुँदा आधुनिक सेवा दिनु पर्ने बताए । 

बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत किरणकुमार श्रेष्ठले रावा बैंक क्लिन र स्मार्ट बैंकिङ्गको रुपमा अगाडि बढ्दै हरेक क्षेत्रमा आफुलाई सक्षम साबित गरेको विचार ब्यक्त गरे ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.