केन्द्रीय संस्करण

हिन्दुराज्य पुनःस्थापनाको माग गर्दै विरोध प्रदर्शन (तस्बिरहरु)

person explore access_timeजेठ ५, २०७६ chat_bubble_outline1

काठमाडौं–विभिन्न साना दल तथा धार्मिक संस्थाहरुले नेपालमा हिन्दुराज्य पुनःस्थापनाको माग गर्दै बिरोध प्रदर्शन गरेका छन् । 

आइतबार काठमाडौँको भद्रकालीमा प्रदर्शन गर्दै नेपालमा हिन्दुराज्य पुनःस्थापनाको माग गरेका हुन् । 

सहभागीहरुले भद्रकालीबाट रत्नपार्कको शान्तिवाटिका सम्म ‍-याली पनि निकालेका थिए । ‍-यालीमा  सहभागिहरुले हिन्दुराष्ट्र कायम गर, प्रेसमाथिको हस्तक्षेपको बन्द गर, वैदेशिक हस्तक्षेप बन्द गर भ्रष्टाचारीलाई कारबाही गर जस्ता नारा लेखिएको ब्यानर प्लेकार्ड प्रदर्शन गरेका थिए

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. May 22, 2019, 10:09 a.m. रूप नारायण यादव
    जब सम्म क पि शर्मा ओली को सरकार हुन्छ नेपाल मा तब सम्म हिन्दु रास्ट्र बनाऊ न सकिदैन अनि जब सम्म हामी सब नेपाली छू भन्ने बुझेनौ तब सम्म देश को एस्तो लुटेरा हरु बाट कसैले बचाऊ न सक्दैन ।एस्तो सरकार जहा जनता लाई आफैंमा लड़येर बिभेद गराउने ।र तिमि पहाड़ी छू र तिमि मधेशी छू येउतै फूलो माला लाई तोड़ी इ पापी नेता हरु कारन ले आज त्यों सुन्दर माला को कही महत्व राखेको छैन। हाम्रो सुन्दर देश नेपाल विश्वा भरी नै भ्रस्ट र आतंक को देश भन्ना ले पानी चीनियों । मेरो यो पोस्ट जनता को अगडि लाई दिनु। म मेरो देश को लगी येही नै कामना गर्छु की हामी सब नेपाली हौ । सब जाना मिलेर देश निर्माण गरौ
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.