केन्द्रीय संस्करण

फोटो खिच्न छोडेर प्रियंका चोपडाको ड्रेस मिलाउन थाले निक जोनस (भिडियो)

person explore access_timeजेठ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

निक जोनस र प्रियंका चोपडा ग्ल्यामर इन्डष्ट्रिका चर्चित जोडीमध्ये एक हुन् । उनीहरुको जोडी देखेर धेरैलाई लोभसमेत लाग्न सक्छ । निक आफ्नी श्रीमतीलाई निकै माया गर्छन् भनेर थाहा पाउन उनीहरुको हाउभाउ र सोसल मिडिया नियाले पुग्छ , हालै निकको श्रीमतीप्रतिको यही मायालु व्यवहार कान्स फिल्म फेस्टिबलमा पनि देखियो । जहाँ उनी तस्बिर खिच्न छोडेर अचानक प्रियंकाको ड्रेस मिलाउन थाले ।

प्रियंका प्याजी रङको पहिरनमा थिइन् । निक जोनस कालो सुटमा थिए । दुबै सँगै फोटो खिचाउँदै थिए । यति नै बेला निकको नजर प्रियंकाको ड्रेसमा पर्यो । उनलाई केही गडबडी भएको भान भयो त्यसकारण फोटो खिच्दा खिच्दै क्यामराको पर्वाह नगरी उनी प्रियंकाको ड्रेस मिलाइदिन थाल्छन् । निकको यही अन्दाज सोसल मिडियामा छाएको छ । प्रशंसकले उनलाई ‘क्युट हस्बेन्ड’, ‘केयरिङ हसबेन्ड’ लगायतका उपनाम दिइरहेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.