केन्द्रीय संस्करण

‘काउसो’ को शीर्ष गीत ‘लागो लागो काउसो’

person explore access_timeजेठ ३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – अर्नभ फिल्मस् प्रोडक्सन प्रा.लिको प्रस्तुतिमा निर्माण भएको फिल्म ‘काउसो’को शिर्ष गीत सार्वजनिक गरिएको छ । ‘लागो लागो काउसो’ बोलको गीतमा जुना प्रसाईं र रामचन्द्र काफ्ले स्वर दिएका छन् । 
अभिनेता सविन श्रेष्ठ  र अभिनेत्री अनु पराजुलीको रोमान्स रहेको गीतमा विकाश चौधरीको संगीत, मदन घिमिरेको शब्द, बिक्रम स्वारको कोरियोग्राफी छ ।  मदन घिमिरेले निर्देशन गरेको फिल्म आगामी १७ गतेबाट देशभर प्रदर्शनमा आउदैछ । फिल्ममा सविन श्रेष्ठ, अर्जुन गुरुङ, रमेश बुढाथोकी, रामचन्द्र अधिकारी, नविन आचार्य ,सुरेन्द्र चापागाई, सन्नी भट्टराई, सोनीका बास्तोला ,उग्रसेन ढुंगाना, अनु पराजुली लगायतको मुख्य भूमिका रहेको छ । 

अर्नभ बस्नेत प्रस्तुतकर्ता रहेको फिल्मका निर्मातामा राजेन्द्र बस्नेत , सिताराम तिमल्सिना ज्याक, भगवान खत्री रहेका छन् । शंकर महर्जनको द्धन्द्ध, रामेश्वर हुमागाईको छायाँकन रहेको फिल्ममा नविन निरौलाको सम्पादन रहेको छ । फिल्मको कार्यकारी निर्माता अन्चिला केसी हुन् । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...