केन्द्रीय संस्करण

करणको थारु भाषाको गीत

person explore access_timeजेठ २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – पछिल्लो समय थारु गीत संगीतले पनि राम्रो बजार पाउन थालेका छन् । यस्तैमा थारु गीत ‘कहे हम नही सकछुन’को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । म्यूजिक भिडियोमा मोडल मार्टिना चौधरीका साथमा गायक करणले अभिनय गरेका छन् ।

प्रेमलाई सुन्दर ढंगबाट प्रस्तुत गरिएको म्यूजिक भिडियो रत्न जोशीले निर्देशन गरेका हुन् । गीतमा गायक करण चौधरी र गायिका अनुमा चौधरीको स्वर रहेको छ । राज संघर्षको शब्द, बल बहादुर राजवंशीको संगीत र सुरज श्रेष्ठको एरेन्ज रहेको गीतको म्युजिक भिडियो मकवानपुर जिल्लाको रमणिय स्थल कुलेखानी ड्याम साइटमा छायांकन गरिएको हो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.