अन्तराष्ट्रिय कलाकार मञ्च पुनर्गठन

person explore access_timeजेठ २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – अन्तराष्ट्रिय कलाकार मञ्च अमेरिकाको केन्द्रीय समिति पुनर्गठन भएको छ । 


कलाका सबै विधामा कार्यरत कलाकार र सो क्षेत्रका व्यक्ति समेट्दै मञ्चमा पुनर्गठित गरिएको हो ।पुनर्गठित मञ्चमा पनि लोक तथा दोहोरी गायक रामप्रसाद खनाल सर्वसम्मत रूपमा अध्यक्ष चयन भएका छन् । मञ्चको उपाध्यक्षमा  नेपाल शाखाको अध्यक्ष समेत रहेका कलाकार शिवहरी पौड्यालका साथै कलाकार गणेश उप्रेती, अभिनेत्री सारङ्गा श्रेष्ठ र पूजा चन्द छानिएका छन् । सुरेश दर्पण पोखरेल महासचिव र प्रकाश नेपाल सचिव चुनिएको मञ्चमा गायिका देविका वन्दना, निर्देशक सूर्य बोहरा, नविन केसी, लुना श्रेष्ठ, अनुपमा प्रसाईँ, विक्रान्त बस्नेत, भुपिन चन्द, ईश्वर थापा, सौजन्य सुब्बा, रुपा राना, निशा सुनार, पुरुषोत्तम न्यौपाने, नविन खड्का, महेश बुढाथोकी, प्रमोद खरेल, आशिश अविरल, बी विवि अनुरागी, इन्द्र जिसी, कृष्ण देवकोटा, मञ्जु पौडेल, विमलराज क्षेत्री, थानेश्वर गौतम, वसन्त थापा, श्याम सुन्दर, तिलक श्रेष्ठ, लिलु गुरुङ, विमल डाँगी, पवन ओली, कृष्ण कँडेल लगायत सदस्य छानिएका छन् । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।