केन्द्रीय संस्करण

ग्रामी अवार्ड विजेता ‘क्लिन व्यान्डिट’ नेपालमा, नितेश जंग कुँवर’ को साथमा प्रस्तुती

person explore access_timeजेठ १, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– ग्रामी अवार्ड विजेता ‘क्लिन व्यान्डिट’ ले टुबोर्ग ओपन समुद्घाटन कार्यक्रम २०१९मा ‘नितेश जंग कुँवर’ को साथमा प्रस्तुति दिएका छन् ।

२ दिने नेपाल भ्रमणको पहिलो दिन टुबोर्ग ओपन उद्घाटन कार्यक्रम २०१९ मा नितेश जंग कुँवरसँग प्रस्तुति दिएका हुन् । उनले संगीतप्रेमीहरुलाई भेट गरि अन्तरक्रिया पनि गरेका छन् । टुबोर्गले सामाजिक सञ्जालहरुमा डिजिटल अभियान संचालन गरी ईच्छुक दर्शकहरुलाई उक्त कार्यक्रमको पासहरु प्रदान गरेको थियो ।

अब, नितेश जंग कुँवरले क्लिन व्यान्डिटलाई काठमाडौंको भ्रमण गराउनेछन् ।

दर्शकहरुको अनुभव नै क्लिन व्यान्डिटको नेपाल भ्रमणको पहिलो प्राथमिकता रहेको छ जहाँ, उनीहरु नितेशको संगीत झल्किने स्थानिय संस्कृतिमा झुम्नेछन् । क्लिन व्यान्डिटले नेपालमा नितेश जंग कुँवरसँग बिताएको अनुभवहरु झल्काउँदै उनीहरुले नयाँ ट्रयाकको लागि सांगीतिक सहकार्य गर्नेछन् ।

नेपाल भ्रमणबारे ज्याक प्याटेरसन्ले भने, ‘स्थानिय संगीत संस्कृतिबारे नयाँ कुराहरु सिक्नकाृ लागि काठमाडौंको विभिन्न ठाउँहरु घुम्नेछौं । नयाँ ठाउँ र व्यक्तिहरु भेट्नु निकै अविस्मरणीय अनुभव रहनेछ र हाम्रो संगीतप्रेमीहरुसँग भेट गर्न पाउँदा निकै उत्सुक छु ।’

सांगीतिक सहकार्यको माध्यमबाट क्लिन व्यान्डिट र नितेश जंग कुँवरले मानिसहरुलाई आफुलाई थाहा भएको र मनपर्ने बाहेक नयाँ शैली र अनुभवहरुको लागि खुल्ला रहन प्रेरणा गर्ने आशा राखेका छन् । टुबोर्ग ओपनले विश्वभरका मानिसहरुलाई नयाँ शैली र अनुभवहरुको लागि खुल्ला रहन र ती अनुभवहरु अरुसँग साट्न प्रोत्साहन गरेको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...