केन्द्रीय संस्करण

रियल सोसीडाडसँग रियलको लज्जास्पद हार

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी - स्पेनिस ला लिगमा रियल म्याड्रिडले रियल सोसीडाडसँग लज्जास्पद हार खेपेको छ । आइतबार राति भएको खेलमा रियल म्याड्रिड रियल सोसीडाडसँग ३–१ गोलले पराजित भएको हो । सोसीडाडको मैदानमा १० खेलाडीमा सीमित बनेको रियलले पूरै लय गुमायो ।

छैटौ मिनेटमा ब्राहिम डियाजले रियललाई अग्रता दिलाएका थिए । २६ औं मिनेटमा म्केल मेरिनोले गोल गर्दै सोसीडाडलाई बराबरीमा फर्काए । ३९ औं मिनेटमा रियलका जेसस भालेहो रातो कार्ड खाँदै बाहिरिएका थिए । त्यसपछि ५७ औं मिनेटमा जोसेबा जाल्दुआले गोल गर्दै घरेलु टोलीलाई अग्रता दिलाए । ६७ औं मिनेटमा आन्दर बारेनेटजेयाले सोसीडाडका लागि अर्काे गोल थपेका थिए । हारसँगै रियल अंक तालिकाको तेस्रो स्थानमा छ ।

रियलले ३७ खेलमा ५८ अंक बनाएको छ । चौथो स्थानको भ्यालेन्सियाको ५८ तथा पाँचौ स्थानको गेटाफेको पनि ५८ अंक रहेको छ । रियलले अन्तिम खेलमा रियल बेटिससँग खेल्नेछ । ला लिगाकै अर्को खेलमा च्याम्पियन बनिसकेको बार्सिलोनाले गेटाफेलाई २–० गोलले हराएको छ । बार्सिलोनाको जितमा अर्टुरो भिडालले ३९ औं मिनेटमा गोल गरे । अर्को गेटाफेका डिजेने डाकोनामबाट ८९ औं मिनेटमा आत्मघाती गोल भएको थियो । जितसँगै बार्सिलोनाले ३७ अ‍ेलबाट ८६ अंक बनाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.