केन्द्रीय संस्करण

लिखु गाउँपालिकामा मोतियाबिन्दुको अपरेशनसहितको निःशुल्क आँखाशिविर सुरु

person explore access_timeबैशाख १७, २०७६ chat_bubble_outline0

लिखु – नुवाकोटको लिखु गाउँपालिकामा आजदेखि ३ दिने पालिका स्तरीय निःशुल्क आँखा शिविर सुरु भएको छ ।

लिखु गाउँपालिकाको आयोजना र लायन्स क्लब अफ काठमाडौं कञ्चनजङ्गा, लायन्स क्लब अफ मकालु ब्रक्ली, लायन्स क्लब सान्तरोजाको सहयोग तथा नेपाल आँखा अस्पतालको प्राबिधिक सहयोगमा सञ्चालित मोतियाबिन्दुको अपरेशनसहितको बृहत निःशुल्क आँखा शिविर कार्यक्रमको उद्घाट्न नेपाली काङ्ग्रेसका केन्द्रीय सदस्य अर्जुननरशिंह केसीले गरेका हुन् ।

लिखु गाउँपालिका–४ चौघडामा सञ्चालन भएको शिबिर उद्घाटन कार्यक्रममा सम्बोधन गर्दै केसीले स्वास्थ्य जनताको घरदैलोसम्म जन पहुँचमा पुर्याउन सरकारी तहबाट ध्यान दिनुपर्ने कुरामा जोड दिँदै नितिगत निर्णयले मात्र जनपहुँचमा नपुग्ने भन्दै व्यवहारिक रुपमा स्थानीय तहसम्म पुर्याउन सरकारी अनुगमन र व्यवहारिक कार्यान्वयन आजको आवश्यकता रहेको बताए । 

फरक प्रसंगमा केसीले वर्तमान सरकारले बहुमतको दुरुपयोग गर्दै कर्म भन्दा पनि गफ दिनमा व्यस्त रहेको भन्दै जनताको मतको दुरुपयोग गर्दै भ्रष्ट र दलाल हरुको चगुलमा नेपाल सरकार फसेको उल्लेख गरे । 

सो कार्यक्रममा काङ्ग्रेस जिल्ला सभापति जगदीश्वर नरशिंह केसी, गाउँपालिका प्रमुख ध्रुब श्रेष्ठ, विद्यार्थी नेता सशील भट्ट, जिभिन्न राजनीतिक दलका प्रतिनिधि तथा स्थानीयबासीको उपस्थिति रहेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.