केन्द्रीय संस्करण

बार्सिलोना लिग फुटलबको उपाधि नजिक

person explore access_timeबैशाख ८, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी - बार्सिलोना स्पेनिस ला लिग फुटलबको उपाधि नजिक पुगेको छ । घरेलु मैदान क्याम्प नोउमा शनिबार राति भएको खेलमा बार्सिलोनाले रियल सोसिडाडलाई २–१ गोलले हराउँदै उपाधि नजिक पुगेकाे हाे । लिगमा पाँच खेल खेल्न बाँकी रहेकाे बार्सिलोनालाई उपाधिका लागि अब ६ अंक आवश्यक छ ।

यस जितसँगै बार्सिलोनाले ३३ खेलबाट ७७ अंक बनाएको छ । दोस्रो स्थानमा रहेको एट्लेटिको म्याड्रिडको ६८ अंक छ । बार्सिलोना एट्लेटिकोभन्दा ९ अंकअगाडि छ । बार्सिलोनासँग हारेको सोसिडाड ४१ अंकसहित १० औं स्थानमा छ ।

प्रतिस्पर्धातमक खेलमा बार्सिलोनाले ४५ औँ मिनेटमा खाता खोलेको थियो । क्लेमेन्ट लेङ्लेटले गोल गर्दै बार्सिलोनालाई अगाडि बढाएका थिए । ६२ औँ मिनेटमा सोसिडाडका जुआनमीले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याए । ६४ औं मिनेटमा जोर्डी आल्बाले गोल गर्दै बार्सिलोनालाई जिततर्फ लगे । जोर्डीको गोलपछि दुवै टोलीले थप गोल गर्न नसक्दा बार्सिलोनाले जित हात पारेकाे हाे ।

शनिबार राति नै भएको अर्को खेलमा दोस्रो स्थानको एट्लेटिकोले इबरलाई १–० गोलले हरायो । एट्लेटिकोको कठिन जितमा थोमस लेमरले ८५ औँ मिनेटमा निर्णायक गोल गरेका थिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.