ad

भरतपुर १९ मा मतदान जारी

person explore access_timeसाउन २०, २०७४ chat_bubble_outline0

चितवनको भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर १९ मा मतदान सुरु भएको छ । बिहान सात बजेदेखि सुरु भएको मतदान साँझ ५ बजेसम्म जारी रहने छ ।


भोट हाल्नको लागि सो वडामा तीन मतदानस्थलमा ६ वटा मतदान केन्द्रको व्यवस्था गरिएको छ । भरतपुर महानगरपालिकामा पहिलो चरणको स्थानीय तह निर्वाचन अन्तर्गत गत वैशाख ३१ गते निर्वाचन सम्पन्न भएको थियो ।मतगणनाको क्रममा माओवादी कार्यकर्ताले १९ नम्बर वडाको मतपत्र च्यातेपछि मतगणना स्थगित भएको थियो ।सर्वोच्च अदालतले पुनः मतदान गर्न निर्णय सदर गर्दै फैसला गरेपछि आज १९ नम्बर वडामा मतदान भएको हो । वडामा ३ हजार ७ सय ९७ मतदातारहेका छन् ।भरतपुर महानगरपालिकाको मेयरमा एमालेका देवी ज्ञवाली र  माओवादी–कांग्रेस गठबन्धनबाट रेणु दाहाल उम्मेदवार छिन्  ।

आज मतदान सम्पन्न भएपछि वडा नम्बर १९ र २० को मतगणना सुरु गरिने निर्वाचन आयोगले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।