केन्द्रीय संस्करण

२५ फोटोग्राफरले सही समयमा गरेका उत्कृष्ट क्लिक

person explore access_timeचैत २६, २०७५ chat_bubble_outline0

यदि तपाईंलाई फोटोग्राफी मनपर्छ भने उत्कृष्ट सट के हो, त्यो राम्रोसँग बुझ्नुहुन्छ । अनगिन्ती प्रयास, विभिन्न पोज र उत्कृष्ट तस्बिरको छनौट गर्ने लामो प्रक्रिया । स्मार्टफोनको विकाससँगै हामीले प्रत्येक फ्रेमको महत्व बिर्सन छोडेका छौं । तर यहाँ यस्ता व्यक्ति छन् जो ठिक समयमा तस्बिर कैद गर्न माहिर हुन्छन् र हामीलाई उनीहरुको तस्बिर हेर्न लालायित बनाउँछन् ।

ब्राइट साइडले यस्तै तस्बिर संकलित गरेको छ ।

१. मानिस बन्न कोसिस गरिरहेको चरा

२. म जानै पर्छ, आफन्तले कुरिरहेका छन्

३. पानीभित्रको हाइ–फाइभ

४. सुपरम्यान आफ्नो कुकुरसँग

५. चन्द्रमालाई समात्दै

६. एक अदृश्य खेलाडी

७. पुतली झैं उडूँ

८. स्विमिङ पूलको ‘जम्प’

९. ‘हर्सम्यान’

१०. फोटो बिगोर्न कछुवा

११. नयाँ पहिरन

१२. पढ्न कति मज्जा

१३. लभ इज इन द इयर

१४. कुकुरले डुङ्गा खियाउन सक्दैन भनेर कसले भन्यो ?

१५. खुट्टामा ल्याण्ड

१६. मैले सिटमा बसेर सेल्फी लिने निर्णय गर्दा यस्तो भयो

१७. पानीमा उभिँदा

१८. ठूलो बिरालो

१९. एउटा यस्तो सेल्फी जसले चोर समात्यो

२०. गाइले यसरी हेलो भन्छ

२१. तपाईंले कतिवटा खुट्टा र हात देख्नुभयो ?

२२. कुकुरको कस्तो रियाक्सन

२३. जुसी बाइट

२४. बादलको रुख

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😇

A post shared by Eder Magalhães (@ederphoto1) on

२५. सूर्यलाई निर्माण कार्यमा कहिलेदेखि प्रयोग गरियो ?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‘I came in like a wrecking ball’ 🎵Miley Cyrus My take away of Dubai: Only saw these dramatic orange skies a few times during the last three years...but I have seen the construction cranes just about everywhere the whole time. This was me clicking the right sunset silhouette, at the right place, during the right moment. 📷🏗😎 • • • • • • • •#raw_silhouettesun_cha5 #raw_community #raw_skies #raw_colours #raw_architecture #raw_sunset #raw_vip #teammate_raw_silhouettesun_cha5 #sunrise_sunset_photogroup #orangeisthenewblack #suncatcher #orangeskies #sunset_madness_ #citysunset #cranes #caught #buildingsite #busycity #hooked #sunset_view #sunset_super_pics #perfecttiming #tangerinedream #eye_for_earth #citysilhouette #wreckingball#creativephotography #goandcapturethelight #travellingoverworld #constructionzone

A post shared by Julie (@jujublack7) on

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.