केन्द्रीय संस्करण

फिल्म ‘कालो बर्ष’ को फष्टलुक सार्वजनिक

person explore access_timeचैत ८, २०७५ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ – फिल्म ‘कालो बर्ष’ को फष्टलुक सार्वजनिक भएको छ । निर्माण युनिटले फष्टलुकको फिल्मको एक पोष्टर शुक्रबार सार्वजनिक गरेको हो । फष्टलुकसँगै फिल्मको प्रचार पनि सुरु भएको निर्देशक लक्षु गौतमले जानकारी दिइन् । 

१३ बैशाखबाट देशभर एकसाथ प्रदर्शनमा आउने फिल्ममा ओकेस पनेरु, अनुपा खड्का, पवन भट्टराई, सुरेन्द्र बुढा, रश्मी शाह, रविन भुजेल लगायतको अभिनय देख्न सकिन्छ । 

योगिराम फिलिम्स्को प्रस्तुति रहेको फिल्म योगेन्द्रप्रसाद पनेरु र राम खड्काले मिलेर बनाएका हुन् । प्रेमकथाको अलवा समसामाहिक बिषय समेटिएको फिल्ममा सुवास देवकोटाको सम्पादन छ । यसलाई रिच इन्टरटेनमेन्ट ‘करन श्रेष्ठ’ले बितरक जिम्मा लिएका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.