केन्द्रीय संस्करण

मुकेश अंवानीको छोरोको बिहेमा मुंबई पुलिसलाई ५० हजार किलो मिठाई

person explore access_timeफागुन २६, २०७५ chat_bubble_outline0

मुकेश अंवानीले आफ्नो छोरो आकाश अंवानीको बिहेको खुसियालीमा मुंबई पुलिसलाई ५० हजार किलो मिठाई बाँडेका छन् । भारतीय समाचार संस्था पिटिआइले जनाएअनुसार, मुंबईका हरेक पुलिस स्टेशनमा मिठाईको डब्बा पुर्याइएको थियो । शुभकामनाको अपेक्षा गर्दै बाँडिएको ती मिठाईका डब्बाहरुमा मुकेश, नीता, आकाश र अनन्तको नाम लेखिएको थियो ।

स्मरण रहोस्, मुकेश अंवानीको छोरा आकाश अंवानी र श्र्लोका मेहता ९ मार्चको दिन विवाह बन्धनमा बाँधिएका हुन् । श्र्लोका मेहता मोना र रसेल मेहताकी छोरी हुन् ।

आकाश अंवानी र श्र्लोका मेहताको विवाहको उत्सव ९ मार्चबाट शुरुभएर ११ मार्चसम्म चल्ने जनाइएको छ । ९ मार्चमा वरयात्रा र डिनर, १० मार्चमा विवाहोत्सव (मंगलपर्व) र डिनर तथा ११ मार्चमा आकाश र श्र्लोकाको विवाह रिसेप्सन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

त्यसो त त्यसअघि नै विवाहको पूर्वसमारोह अंवानी परिवारले स्विट्जरल्याण्डमा मनासकेका छन्, जसमा पंजावी गायक गुरु रंधावाले गाएका थिए भने शाहरुख खान लगायतका नामी व्यक्तिहरु तयसमा उपस्थिति थिए । त्यसैगरी, शिवरात्रीका दिन पनि ती जोडीको सुखद जीवनको कामना गर्दै पूजा समेतको आयोजना गरिएको थियो ।

एक खबर अनुसार उनको छोराको विवाहको एउटा कार्डको मूल्य मात्रै भारु डेढ लाख परेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.