केन्द्रीय संस्करण

एक क्लीकमा टिभीएस एनटर्क स्कुटर जित्ने अवसर

person explore access_timeफागुन ९, २०७५ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – टिभीएस स्कुटर र मोटरसाइकलका लागि नेपालको आधिकारिक वितरक जगदम्बा मोटर्सले भाइवरसँग सहकार्य गरेको छ ।

भाइवरले जगदम्बा मोटर्स ब्रान्डको टिभीएसका कस्टुमाइज स्टीकर प्याकहरु सार्वजनिक गरेको हो । ग्राहकले भाइवरमा रहेको “लभ एट् फस्ट राइड” नामक स्टीकर डाउनलोड गरेर टिभीएस एनटर्क स्कुटर जित्नुका साथै थुप्रै रमाईला र आकर्षक उपहारहरु प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।

दक्षिण पूर्वि एशिया भाइवरका विजनेस डेभलप्मेन्ट प्रमुख, अनुभव नायरले भने, “हामी जगदम्बा मोटर्ससँग सहकार्य गरेर नेपालमा संचारको माध्यमबाट यस्तो योजना लागू गर्न पाउँदा निकै खुसी छौँ ।” 

जगदम्बा मोटर्सका भाइस् प्रेसिडेन्ट दीपक अग्रवालले भाइवरसँग सहकार्य गरेर उपभोक्ताहरुलाई ब्रान्डमा डिजिटल्ली जोड्न पाउँदा निकै उत्साहित भएको बताए । यस योजनामार्फत उपभोक्ताहरुले मज्जा बढाउनुका साथै थप्रै रमाईला र आकर्षक एवम् ग्राण्ड उपहारहरु जित्ने अवसर प्राप्त गर्न सक्ने उनले बताए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.