केन्द्रीय संस्करण

टी–२० वरियतामा पारसको फड्को

person explore access_timeमाघ २८, २०७५ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपाली राष्ट्रिय टोलीका कप्तान पारस खड्काले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट काउन्सिल –आईसीसी) को टी–२० बरियतामा ठूलो फड्को मारेका छन् ।

आइसीसीले सोमबार सार्वजनिक गरेको नयाँ वरियताअनुसार पारस पहिलोपटक अलराउन्डर वरियताको शीर्ष ४० भित्र परेका छन् ।  अघिल्लो सातामात्रै पारसको कप्तानीमा नेपालले यूएईविरुद्धको टी–२० क्रिकेट शृंखला जितेको थियो ।

पारसले ७६ रेटिङ प्वइन्ट पाएका छन् । टी–२० ब्याटिङ वरियतामा भने पारस ९०‍ औं स्थानमा छन् । यसैगरी बलिङ वरियतामा नेपालका तीव्र गतिका बलर सोमपाल कामी ७० औं र वसन्त रेग्मी ७१ औं स्थानमा छन् । सोमपालले यसपटक सर्वाधिक ४०९ प्वइन्ट पाए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.