केन्द्रीय संस्करण

स्मिथ र वार्नरको प्रतिबन्ध हटाउने तयारी

person explore access_timeमंसिर ३, २०७५ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । खेलका क्रममा बल बिगारेको आरोपमा प्रतिबन्धको सजाय भोगिरहेका अस्ट्रेलियन क्रिकेटर स्टिभ स्मिथ, डेभिड वार्नर र क्यामरुन ब्यानक्रफ्टको सजाय हटाउने संकेत क्रिकेट अस्ट्रेलियाले दिएको छ । स्मिथ र वार्नरमाथि एक बर्ष र ब्यानक्रफ्टमाथि नौ महिनाको प्रतिबन्ध लगाइएको थियो । 

गत मार्चमा भएको दक्षिण अफ्रिकाविरुद्धको टेस्ट खेलमा बल टेम्परिङ गरेको भन्दै क्रिकेट अस्ट्रेलियन क्रिकेट बोर्डले यी तीन खेलाडीलाई अन्तर्राष्ट्रिय खेलबाट प्रतिबन्ध लगाएको थियो । स्मिथ र वार्नरको अभावमा अस्ट्रेलियाले पछिल्लो चार दशककै खराब खेल खेलिरहेको छ । 

त्यसैले उनीहरुको प्रतिबन्धबारे पुनः विचार गर्न क्रिकेट बोर्डको बैठक अर्को साता बोलाईएको छ । टोलीका स्टार खेलाडीको प्रतिबन्ध हटाउन अहिले सर्मथकले समेत चर्को दवाव दिइरहेका छन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.